Dopłata do odszkodowania, a samodzielna „walka” z Ubezpieczycielem – co się bardziej opłaca?

Nie jest żadną tajemnicą, że wyliczane i wypłacane odszkodowania są mocno zaniżone. Możemy to zauważyć zarówno w przypadku szkód na pojazdach starszych, jak i nowszych. W chwili gdy osoby poszkodowane otrzymują zaniżone odszkodowanie od Ubezpieczyciela często podejmują samodzielne próby uzyskania z Towarzystwa dopłaty do odszkodowania. Kierują swoje kroki do niezależnych rzeczoznawców w celu wykonania prawidłowego kosztorysu swojej szkody i wyliczenia kwoty zaniżenia, piszą odwołania, itp. Niestety bardzo często otrzymują w odpowiedzi kosztorys zwrotny z naniesionymi poprawkami przez Ubezpieczyciela oraz informacją, że wyższe kwoty zostaną zaakceptowane przez Firmę Ubezpieczeniową po dosłaniu faktur zakupu poszczególnych części. Innym (często spotykanym) rozwiązaniem jest propozycja zawarcia ugody z Towarzystwem- zazwyczaj mało korzystna dla poszkodowanego.

W takiej sytuacji osoba poszkodowana może zdecydować się na samodzielną „walkę” z Ubezpieczycielem. Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które trzeba ponieść (opłata od wniesionego pozwu, zaliczka na biegłego sądowego, porady u prawnika, itp.) Sprawa w sądzie może trwać nawet 3-4 lata, a nikt nie da gwarancji, że wygramy daną sprawę. W międzyczasie odbywać się będzie kilka rozpraw, na które musimy się stawić (dodatkowa utrata czasu i pieniędzy), a nieznajomość prawa oraz technologii napraw pojazdów może być szybko i skutecznie wykorzystana przez adwokatów z Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a w skutek tego nie otrzymamy należnego odszkodowania, lub otrzymamy np.20-30% należnej nam kwoty. Stracimy przy tym dużo czasu, nerwów i pieniędzy, zatem efekt końcowy może być naprawdę mizerny…

Innym rozwiązaniem jest sprzedaż swojej szkody kancelarii odszkodowawczej. W sytuacji, gdy jesteśmy mocno zapracowani, mamy swoje problemy i ciągle brakuje nam czasu, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Daje ono poszkodowanemu wiele korzyści. Po otrzymaniu kosztorysu od Ubezpieczyciela można przesłać go do naszej firmy, my za darmo sprawdzimy, w ciągu kilku dni, o ile odszkodowanie zostało zaniżone, a następnie zaproponujemy dopłatę odszkodowania do tego co wypłaciła już Firma Ubezpieczeniowa. Po podpisaniu umowy z nami otrzymasz dopłatę odszkodowania w ciągu 7 dni roboczych na swoje konto i sprawa jest załatwiona. Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie musisz chodzić do sądu na rozprawy, możesz spokojnie zająć się naprawą swojego pojazdu (lub jeżeli potrzebujesz w tej kwestii pomocy, to chętnie też pomożemy). Dzięki wykwalifikowanej kadrze naszej firmy jesteśmy w stanie prawidłowo oszacować na jaką kwotę odszkodowanie zostało zaniżone, a następnie skutecznie tą kwotę wyegzekwować od Ubezpieczyciela.

Jeżeli miałeś szkodę dawniej (do 3 lat wstecz) również możesz skorzystać z naszych usług. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś, tel. 663 016 016, lub kontakt@premiumservicesc.pl . Odzyskanie odszkodowania może być szybkie i proste, wszystko zależy od Ciebie!