Dopłaty do szkód majątkowych

Jeden z podstawowych obszarów naszej działalności to pozyskiwanie dopłat do szkód majątkowych. Wiele osób zgłasza się do nas z problemem zaniżonych odszkodowań wypłacanych w związku z uszkodzeniem bądź zniszczeniem majątku prywatnego lub firmowego. Jeśli propozycja odszkodowania przygotowana przez ubezpieczyciela jest niekorzystna dla poszkodowanego, za najlepsze rozwiązanie można uznać rozpoczęcie starań o uzyskanie dodatkowych środków.

Szeroki zakres działań firmy Premium Service S. C.

W ramach zleceń dotyczących naruszenia majątku staramy się o dopłaty do szkód powstałych w wyniku dowolnego wypadku losowego, w tym np. powodzi, pożaru, kradzieży czy katastrofy budowlanej. Dopłaty do szkód majątkowych mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy zł, dlatego zawsze warto upewnić się, że ubezpieczyciel nie unika odpowiedzialności i nie stara się obniżyć należnego odszkodowania. Co ważne, można zgłosić się do nas ze szkodą, która nastąpiła nawet 3 lata wcześniej.

Każdy z naszych specjalistów gwarantuje kompleksowe poprowadzenie sprawy o dopłaty do szkód majątkowych. Szeroka wiedza o ubezpieczeniach poparta wieloletnim doświadczeniem to główne czynniki, które pozwalają nam działać z dużą skutecznością. Współpracujemy także z licznymi ekspertami, którzy na naszą prośbę opracowują m.in. wyczerpujące opinie prawne. W ciągu kilku dni od przedstawienia sytuacji oraz doręczenia podstawowych dokumentów (np. kosztorysu od ubezpieczyciela) informujemy klienta o rekomendowanych rozwiązaniach sprawy. Osoby zdecydowane na skorzystanie z naszych usług zawsze otrzymują więc pełne i wartościowe wsparcie w wywalczeniu wszystkich należnych środków.