Odszkodowania Kwidzyn

Wsparcie w uzyskaniu adekwatnej kwoty odszkodowania Kwidzyn

Jeśli doświadczyłeś szkody majątkowej i pragniesz uzyskać najwyższą możliwą kwotę odszkodowania Kwidzyn stanowi miasto, w którym warto skorzystać z usług Premium Service S.C. Niezależnie od tego, czy zaistniała szkoda dotyczy pożaru, zalania, kradzieży czy też stłuczki samochodowej, postaramy się wynegocjować dla Ciebie najwyższą dopłatę do odszkodowania. Z naszego doświadczenia wynika, że w wielu przypadkach wynosi ona od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie różnice wynikają ze specyfiki pracy towarzystw ubezpieczeniowych. Wiele z nich celowo zaniża kwoty, bazując na braku wiedzy klientów o rozliczaniu szkód.

Z naszych usług mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, na przykład firmy transportowe, jak i osoby prywatne. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc od początku do końca postępowania. Podejmujemy się spraw nawet do 3 lat po zaistnieniu szkody. Nasze wsparcie dotyczy na przykład prowadzenia korespondencji z firmą ubezpieczeniową czy kompletowania dokumentów potrzebnych do rzetelnej analizy szkody. Co więcej, w wielu przypadkach możemy również pomóc w naprawie uszkodzeń, a w sytuacji stłuczki samochodowej zorganizujemy dla Ciebie pojazd zastępczy.

Nasi klienci doceniają to, że weryfikację wysokości odszkodowania przeprowadzamy szybko (średnio w ciągu 3 dni roboczych), a także całkowicie bezpłatnie. Wystarczy jedynie, że dostarczysz nam skan lub zdjęcia kosztorysu otrzymanego od swojego ubezpieczyciela. Dopłatę odszkodowania otrzymasz do 7 dni roboczych po podpisaniu umowy.