Rzeczoznawca Grudziądz

Firma Premium Service  - Profesjonalny rzeczoznawca Grudziądz i okolice

W ramach naszej oferty proponujemy Ci fachową pomoc w uzyskaniu możliwe najwyższego odszkodowania z tytułu likwidacji szkody realizowanej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Za sprawą wieloletniego doświadczenia i rzetelnej wiedzy w zakresie odszkodowań oraz procesów, na których bazują ubezpieczyciele podczas likwidowania szkód, potrafimy szybko i niezwykle efektywnie identyfikować popełniane przez nich błędy. Dzięki temu możliwe jest podjęcie właściwej reakcji na niedoszacowany kosztorys, co może zaowocować istotnym zwiększeniem wysokości wypłacanej Ci przez ubezpieczyciela kwoty odszkodowania.

Ile można zyskać na współpracy z rzeczoznawcą w Grudziądzu?

Zgodnie z wyliczeniami wykonanymi przez naszych rzeczoznawców Grudziądz jest miastem, na którego terenie do zaniżania wysokości należnego odszkodowania dochodzi nawet w dziewięćdziesięciu procentach przypadków. Czasem niedoszacowania bywają relatywnie niewielkie, rzędu kilkuset złotych, jednak niekiedy sięgają one nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy oczywiście od skali i wielkości danej szkody, co nie zmienia faktu, że najczęściej Towarzystwa Ubezpieczeniowe dążą do minimalizowania swoich kosztów.

W czym możemy Ci pomóc?

Właśnie od sytuacjach takich, jak opisane powyżej zapewnia odwołanie rzeczoznawca Grudziądz to miasto, w obrębie którego do chwili obecnej mieliśmy okazję udzielać naszym klientom wsparcia w zakresie m.in.:

  • dopłat do rozmaitego rodzaju szkód komunikacyjnych,
  • dopłat dotyczących szkód majątkowych, zaistniałych w domu lub firmie,
  • uzyskiwania pojazdów zastępczych finansowanych z polisy OC sprawcy kolizji,
  • wyliczania rynkowego ubytku wartości pojazdu, w przypadku pierwszej szkody typu kolizyjnego.

Jednocześnie osobom, które z dowolnych względów nie chcą lub nie mogą zaangażować się w proces likwidacji danej szkody, oferujemy również jej kompleksową obsługę. Wówczas wszelkie czynności wchodzące w skład procesu – od samego początku, aż do finału – wykona za Ciebie rzeczoznawca Grudziądz oraz okolice stanowią podstawowy region naszej działalności, na którego terenie jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.